Oferta

Generalne wykonawstwo

Jako generalny wykonawca oferujemy realizację różnego typu obiektów budowlanych.
Należą do nich:  budynki biurowe, osiedla mieszkaniowe i budynki mieszkalne, hotele, galerie handlowe, salony sprzedaży oraz inne obiekty użyteczności publicznej.

W ramach umowy zapewniamy: wykonanie dokumentacji projektowo-technicznej, uzyskanie wymaganych uzgodnień i zezwoleń do realizacji budowy, terminowe wykonanie robót budowlanych, dokonanie odbioru robót, przekazanie inwestycji inwestorowi.

Jesteśmy przygotowani do wykonania każdej inwestycji. Od lat współpracujemy z biurami projektowymi i firmami specjalistycznymi, z którymi realizujemy indywidualne oczekiwania klientów.

Stany surowe

Wykonujemy roboty stanu surowego na budowach realizowanych przez naszą firmę w generalnym wykonawstwie oraz na zlecenie innych przedsiębiorstw na terenie Polski i Holandii.

Specjalizujemy się w wykonywaniu robót żelbetowych, nawet  najbardziej skomplikowanych, a także  wykonujemy roboty murowe, montażowe, zbrojarskie i inne.

Zakłady prefabrykacji

Roboty zbrojarskie – Nasza firma zatrudnia ponad stuosobową, wyspecjalizowaną załogę, która na terenie Niemiec wykonuje gotowe elementy zbrojarskie potrzebne do produkcji prefabrykatów. Są to skomplikowane, wymagające dużej dokładności elementy zbrojenia łupin ścian tunelowych, belek, słupów, płyt stropowych i ściennych.

Duże doświadczenie i wysokie umiejętności załogi, sprawna logistyka i umiejętna organizacja pracy – stanowią także w tej branży naszą stałą wizytówkę.

Budownictwo jednorodzinne – oferta dla prywatnego inwestora

Specjalnie dla inwestora indywidualnego oferujemy pełny zakres usług – od fazy projektowania do zakończenia robót „pod klucz” wraz z odbiorem inwestycji w Nadzorze Budowlanym – zapewniając tym samym bezstresową budowę domu jednorodzinnego wykonanego według projektu indywidualnego bądź typowego.

Realizując potrzeby, oczekiwania i upodobania Inwestora, już na etapie projektowania służymy naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie: doboru materiałów, rozwiązań konstrukcyjnych oraz instalacyjnych.

W ramach oferty zapewniamy, na każdym etapie budowy, fachowy nadzór, potrzebne materiały oraz sprzęt i urządzenia. Jesteśmy otwarci na potrzeby dokonywania zmian w trakcie budowy, służąc  w tym  zakresie naszą radą, przedstawiając możliwości  i  sposób ich wykonania.
Poza ofertą „pod klucz”  realizujemy także innego typu zlecenia – według uzgodnionego z Inwestorem  zakresu robót –  np. stanu surowego.

Naszą wiedzą i doświadczeniem gwarantujemy bezbłędne wykonanie podjętych przez nas inwestycji, czego dowodem jest wieloletnia i stabilna pozycja naszej firmy na rynku budowlanym.
Podpisując z nami umowę, zyskują Państwo czas oraz pewność posiadania inwestycji wysokiej jakości, którą potwierdza, udzielana przez nas wieloletnia gwarancja.

Jedyną możliwością przekonania się o tym jest współpraca z Euro-Stahlservic Spółka z o.o.